Torby męskie na ramię

Zastanawiam się jaką torbę męska wybrać, a może torba męska jest potrzeba nie dla Ciebie tylko jako prezent dla bliskiej osoby? W takim razie mamy przyjemność zaprezentować tobie praktyczny poradnik, połączony ze zdjęciami najlepszych i najmodniejszych toreb na ramię dla mężczyzn w różnym wieku.

torby na ramie męskie
Fotografia: torba męska na ramię

Torby męskie na ramię w wersji luksusowej

Piękna, elegancko wykończona i z najlepszego gatunku skóry naturalnej – tak można w skrócie opisać ten rodzaj torby męskiej na ramię. Są zazwyczaj przeznaczone dla mężczyzn którzy kochają luksus i dobra, którymi mogą zaimponować otoczeniu. Można czasem pokusić się też o stwierdzenie, że taki torby męskie na ramię symbolizują snobizm! Cóż, ja uważam, że taki rodzaj galanterii męskiej nie jest dla każdego i wszystko zależy od stylu Pana który ją wybrał. Jeśli chodzi o gatunki skóry użytej do produkcji takich toreb, możemy wyszczególnić następujące:

  • skóra bawola lub bydlęca – z której szyte są bardzo mocne torby na ramię o niekiedy strukturze vintage
  • skóra cielęca lub kozia – charakterystyczna bardziej dla teczek biznesowych, chociaż męska torba na ramię również może wyglądać przy niej bardzo oryginalnie
  • skóra egzotyczna (krokodyla, węża) – przewidziana dla ekscentryków i mistrzów estrady (bardzo droga i zazwyczaj używana tylko przy określonych zamówieniach)

Więcej rodzajów skóry znajdziesz tutaj:

torby męskie na ramię

Wszystkie trzy powyższe rodzaje męskich toreb na ramię znakomicie sprawdzają się przy spotkaniach z kontrahentami, politykami etc. Budują prestiż właściciela i przyczynią się do wywyższenia wizerunku osoby która ją dzierży. Mozliwe, że nie wszyscy się ze mną zgodzą ale luksusowa torba męska skórzana na ramię – jest niekiedy swoistą wizytówką, podobnie jak obuwie czy portfel w kręgach ludzi którzy cenią sobie prestiż.

Torby na ramię męskie na co dzień

Powyższe torby męskie na ramię skórzane i materiałowe to propozycja na ludzi biznesu. nie wszyscy mężczyźni szukają jednak takiej luksusowej torby. Idąc tym tropem przygotowałam dla was przykłady toreb męskich na ramię, idealnych do zastosowań codziennych i wypisałam je w poniższej tabeli:

Rodzaj:Wytrzymałość:Tworzywo:
torba naramienna do pracybardzo wysokaskóra naturalna
torba sportowa na ramięwysokapoliester, cordura
torba na ramię weekendowawysokaskóra naturalna, nylon
torebka na ramię raportówkaśredniaskóra naturalna, cordura

Każdy w powyższych wersji toreb na ramię jest idealnym przykładem fasony, który mężczyzna może zabrać ze sobą na większość okazji. Szczególnie tych okazji, które nie wymagają stroju formalnego oraz eleganckiego obuwia skórzanego. Przykład takiej męskiej torby na ramię prezentuje poniższe zdjęcie:

torby na ramię
torby męskie na ramię

Jak podoba wam się powyższy model? Pamiętajcie że, możecie go zamówić na stronie naszego partnera – www.belveder.com.pl.

Torby na ramię męskie ze skóry postarzanej

Każda torba dla mężczyzny ma swój styl. Jednym z najbardziej specyficznych jest styl kultywujący stare, zniszczone przedmioty, zwany vintage. Torby męskie na ramię skórzane wykonane ze skóry fabrycznie przecieranej reprezentują właśnie tę grupę. Znajdują swoich nabywców zarówno wśród dojrzałych mężczyzn, jak i młodzieży studenckiej. Znakomicie sprawdzają się przy zamszowym obuwiu męski oraz marynarkach sztruksowych. Mężczyźni ceniący te torby na ramię lubią także przyodziewać je do płaszczy jesiennych oraz zimowych. Generalnie styl noszenia tych toreb jest tak szeroki, jak tylko sięga męska wyobraźnia i wyczucie mody. Przykład takiej torby znajdziecie poniżej:

męskie torby na ramię
męskie torby na ramię

Co zatem mogą wam – Panom polecić? Jaką torbę na ramię wybrać aby sprawdziła się na większość okazji? Jako odpowiedzi użyję cytatu eksperta:

Nie ma torby na ramię która jest idealna – są za to torby męskie które pozwalają nam podkreślać własne idee modowe. Aby lepiej poznać kunszt szycia idealnych, solidnych i zrobionych na lata toreb, zobacz jak wygląda fason przygotowany przez prawdziwego mistrza, naszego partnera:

Belveder – torby męskie na ramię, skórzane i materiałowe szyte w Polsce

Sklep Belveder to swego rodzaju mekka dla wszystkich mężczyzn, którzy przejrzeli już większość ofert sklepów i widzieli niemal wszystkie torby męskie na ramię, jakie tylko stworzył świat. Jeśli uważacie, że waszemu wzrokowi nie umknęła żadna z oferowanych toreb naramiennych, to spójrzcie raz jeszcze w to miejsce. Sklep Belveder projektuje torby męskie na ramię w kilku fasonach, rozmiarach, kolorach oraz z kilku gatunków skór i tkanin. Jeśli szukacie idealnej torby, uszytej tylko dla was, a nikt innych, żaden inny sklep nie może Wam zaoferować oryginalnej torby na ramię – to Belveder.com.pl jest ostatnią na to szansą!

Dewizą tej marki jest galanteria skórzana szyta przez Polskich projektantów mody męskiej. Sloganem natomiast jest:

Jakość, Zaufanie, Renoma

Zapraszam również do zapoznania się z ofertą na plecaki damskie skórzane. O nich już w kolejnym wpisie!